About Ferumbi

Who We Are?

Ferumbi; turizm, takviye edici gıda ve yazılım gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren İstanbul merkezli bir firmadır. Hizmet verdiğimiz sektörlerde alanında uzman danışman kadromuz ve çalışanlarımızla uluslararası standartlarda güven veren işler üretmeye devam ediyoruz. Bulunduğumuz sektörün ihtiyaçlarını merkeze alıp inovatif ve girişimci yaklaşımla Ar-Ge faaliyetlerimizde sık sık test ve deneme çalışmaları yaparak ürün veya hizmetimizin yüksek kalitede olmasına önem veriyoruz. Tüm iş süreçlerimizde ve iş ilişkilerimizde dürüstlük en başta gelen değerimizdir. Birlikte çalıştığımız kurum ve kuruluşlara karşı dürüst ve şeffaflıkla hareket ediyoruz.

Our Mission

Etik değerlerimize sadık kalarak ve toplumsal faydayı gözeterek tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı iş kültürümüzün bir parçası haline getirmek.

image

Our Vision

İnovasyon odaklı uzman kadromuzla faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yarattığımız değerlerle sürdürülebilir faydayı amaçlarken, değerlerimize sadık kalarak, güven duyulan bir şirket olmak.

image

Our Values

  • Gizlilik: Gizli ve kişisel bilgiler, ‘Ferumbi seyahat kozmetik ve gıda ticaret pazarlama ithalat ihracat A.Ş.’nin amaçları doğrultusunda kullanılmakla birlikte hiçbir koşulda dışarıya sızamaz. Ferumbi, kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca kişisel verileri korur ve daima güvende tutar.
  • İş Sağlığı ve Güvenlik: Olası bir doğal afet, art niyetli girişimlere karşı şirket çalışanlarını korumak ve güvende tutmak ile görevlidir.
  • Dürüstlük: Tüm iş süreçlerimizde ve iş ilişkilerimizde dürüstlük ve doğruluk en önde gelen değerlerimizdendir.
  • Tarafsızlık: Şirketimiz, herhangi bir kurum veya kuruluşla yandaş olmamakla birlikte, kurum içi ilişkilerimiz, iş ilişkilerimiz ve müşteri ilişkilerimizde daima objektif ve tarafsız olmaktadır.
  • Müşteri İlişkileri: Tüm markalarımız, müşterileri ile pozitif ve kurumsal bir tutum içerisindedir.
image

Our Team

Umut Yücel

Kurucu Ortak

Birol Ergen

Kurucu Ortak

Abdul Wahab Butt

Kıdemli Teknoloji Uzmanı

Selin Yağmur Güney

Pazarlama Uzmanı

Gökçe Yıldırım

Grafik Tasarım Uzmanı

Serhat Şahintürk

Dijital Pazarlama Uzmanı