Neler Yapıyoruz?

Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz işletme ve büyüme modelimiz sayesinde farklı sektörlerde yenilikçi ve yaratıcı çözümler geliştirerek; "Start-up" ve "Scale-up" adımlarını kendi sermayemiz ile tamamlayabilme imkanına sahibiz.

Türkiye'de gelişime açık ve büyüme potansiyeli olan sektörlere  nitelikli iş modelimiz ile hızlı adapte olarak pazarın ihtiyacına yönelik yatırımlar yapıyoruz.

Önceliklendirmiş olduğumuz takviye edici gıdalar ve şehir turizmi alanlarında yatırımlarımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. 

Yerli ve uluslararası işbirlikleri için "Bize Ulaşın" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vitacoral

Vitacoral markamız ile uluslararası standartlarda ve benzersiz formüller ile özel ürünler üretiyor ve bu ürünlerin tüm satış, pazarlama faaliyetlerini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.

Vitacoral ürünlerini detaylı incelemek için www.vitacoral.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Yourist

Yourist, %100 yerli olarak geliştirilmiş, çok kanallı, çevrimiçi seyahat acentesi ve pazaryeridir. Web sitesi, Ios&Android uygulamaları ve kritik noktalarda yer alan 5 adet fiziksel satış noktası ile hizmet sunmaktadır. Dijital platformları ile ziyaretçilerin adeta seyahat asistanı olmayı hedeflemektedir.   Yerli girişim olarak Yourist, İstanbul’un turizm gelirlerini ve turist sayısını artıracak, turistlerin kalış sürelerini uzatacak, kişi başı harcama miktarını yükseltecek ve şehri tekrar ziyaret etmelerini sağlayacak stratejiler üretmektedir.   Yourist tamamen global ziyaretçilere odaklanmıştır. Asıl amacı, ziyaretçi Istanbul’a gelmeden bir farkındalık yaratabilmek, hazırladığı blog yazıları, görseller, videolar ile birlikte internette Istanbul’u aratan kişilerin bütün soru işaretlerini gidermek ve Istanbul’u güzel tanıtmaktır.

Yourist, Istanbul içi ve dışında nitelikli tur ve etkinlikler düzenlemektedir. Bu bağlamda amaç turizm çeşitliliğinin artırılmasını sağlayacak mevcut alanları genişletmek, çeşitlendirmek ve yeni cazibe merkezleri oluşturmaktır.